pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

O nás

Společnost Hot-Fire s. r. o. je oficiálním dovozcem několika zahraničních značek krbových topidel. Z ekonomických topidel je to bulharská značka Prity, mezi značky designových topidel patří Lotus (DK), Attika (CH) a Messina (LI).

NAŠE VÝHODY

Spolupracujeme přímo s výrobci našich produktů

To nám umožňuje nejen dodaní kvalitního produktu, ale také zajištění jak standardního, tak i nadstandardního servisu námi prodávaného zboží.

Spolupracujeme s montážními firmami

Včetně kominických, kamnářských a topenářských po celé ČR, a to nám umožňuje nabídnout kompletní realizaci Vaší představy o vytápění Vašeho domu.

Široká nabídka

V našem sortimentu naleznete širokou nabídku krbových kamen, krbových vložek a souvisejícího příslušenství - kouřovody, skla pod kamna, stojany na dřevo, koše na dřevo, krbové nářadí apod.

Vlastní produkty

V neposlední řadě nabízíme vlastní produkty vyráběné výhradně v ČR. Jedná se o zástěru na nošení břemen a tzv. nekonečný stojan na dřevo.